7. März 2019

Taylor Wessing expands in Warsaw

In order to support the further intensive development of the office in Poland, Taylor Wessing has expanded its team by two additional lawyers.

Please welcome Krzysztof Borżoł and Dominika Mazur to our team


Taylor Wessing powiększył zespół prawników

W związku z intensywnym rozwojem biura w Polsce kancelaria Taylor Wessing powiększyła zespół o dwóch prawników.

Proszę powitać w naszym zespole Krzysztof Borżoł i Dominika Mazur.

Krzysztof Borżoł jest adwokatem, posiadającym wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach. Wiedzę zdobywał przy największych projektach prowadzonych na rynku polskim. W warszawskim biurze Taylor Wessing objął funkcję Senior Associate w dziale Competition, EU & Trade team. 

Krzysztof Borżoł jest ekspertem z dziedziny prawa konkurencji. Specjalizuje się  w tworzeniu sieci i kanałów sprzedaży, porozumień dystrybucyjnych oraz handlu  e-commerce. Uczestniczył przy wielu fuzjach w zakresie uzyskania zgody na koncentrację przed Prezesem Urzędu Konkurencji i Konsumentów. Posiada również doświadczenie przy doradztwie prawnym z dziedziny telekomunikacji, nowych technologii oraz branży FMCG. Jest współautorem książek - praktycznych przewodników dla biznesu, a także wielu publikacji z pogranicza biznesu i prawa w prasie branżowej i mediach ogólnopolskich. 

Dominika Mazur jest radcą prawnym, w Kancelarii Taylor Wessing w Warszawie objęła stanowisko Senior Associate w dziale Corporate, M&A and Capital Markets. Dominika Mazur specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa handlowego, transakcjach M&A oraz projektach restukturyzacyjnych. Doradzała przy wielu projektach nakierowanych na reorganizację przedsiębiorstw, w szczególności obejmujących podziały, połączenia i przekształcenia spółek oraz wydzielenie aktywów. Prowadziła i koordynowała liczne badania due diligence w ramach praktyki fuzji i przejęć.  

Jest uznanym ekspertem w dziedzinie doradztwa korporacyjnego dla międzynarodowych podmiotów gospodarczych inwestujących w Polsce oraz podmiotów już obecnych na polskim rynku. Angażuje się również w zagadnienia związane z cyfryzacją i digitalizacją obrotu prawnego,  w szczególności wykorzystanie AI oraz podpisu elektronicznego. 

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym, które zdobywała w kancelariach prawnych oraz międzynarodowej firmie konsultingowej. Doradza klientom w języku angielskim oraz niemieckim. 

Call To Action Arrow Image

Newsletter-Anmeldung

Wählen Sie aus unserem Angebot Ihre Interessen aus!

Jetzt abonnieren
Jetzt abonnieren

Related Insights

Warsaw
Warschau

Further development of Taylor Wessing Poland

Available in Polish

17. Februar 2022

von mehreren Autoren

Klicken Sie hier für Details
Life Sciences & Healthcare

Taylor Wessing advised BioMaxima S.A. on its main market listing on the WSE

31. Januar 2022

von mehreren Autoren

Klicken Sie hier für Details
Immobilienrecht

Taylor Wessing represented PHN Property Management in refinancing the acquisition of the Regent Warsaw Hotel

Available in Polish

22. Dezember 2021

von mehreren Autoren

Klicken Sie hier für Details