Kontakt
Erwin Hanslik

Dr. Erwin Hanslik, MRICS

Partner

Read More
Kontakt
Erwin Hanslik

Dr. Erwin Hanslik, MRICS

Partner

Read More

8. Februar 2022

Erwin Hanslik is a member of the judging panel for the prestigious CEE Deal of the Year Awards

Erwin Hanslik, managing partner of Taylor Wessing Czech Republic, has been invited to join the elite panel of judges for the 2021 CEE Deal of the Year Awards — the most prestigious peer-selected awards for the legal industry in Central and Eastern Europe.


Erwin Hanslik je porotcem v prestižní soutěži CEE Deal of the Year

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika, byl na základě své reputace, odbornosti a svých znalostí v právním oboru pozván organizací CEE Legal Matters, aby se stal členem odborné poroty CEE Deal of the Year Awards, která rozhodne o udělení prestižních ocenění v oblasti právního oboru ve střední a východní Evropě.

Je mi velkou ctí být členem tak elitní poroty a zároveň si uvědomuji závazek s tím spojený. Jsem rád a děkuji CEE Legal Matters za organizaci a pořádání této soutěže. Významné transakce a další obchody jsou důležité pro rozvoj regionu a je skvělé je zviditelnit a ocenit práci, která za tím stojí. Ke své roli v porotě přistupuji zodpovědně a s respektem.”

Ocenění CEE Deal of the Year uděluje od roku 2017 CEE Legal Matters, významný zdroj zpráv a informací o právnících a právním oboru ve střední a východní Evropě. Finalisté CEE Deal of the Year budou uvedeni v březnovém vydání časopisu CEE Legal Matters 2022 a vítězové budou vyhlášeni na výročním banketu CEE Deal of the Year, který se uskuteční v Londýně 5. dubna 2022.

Erwin Hanslik je vedoucím partnerem mezinárodní advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika od roku 2000. Od roku 2007 je partnerem Taylor Wessing CEE. Jako vedoucí celého týmu Real Estate & Construction CEE vede právníky v rámci sítě v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a na Ukrajině. Erwin poskytuje poradenství tuzemským i mezinárodním klientům zejména v transakcích s nemovitostmi. Je také viceprezidentem Real Estate Commission of the Union Internationale des Avocats. Je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS). Pravidelně se účastní mezinárodních veletrhů pro segment nemovitostí, jako jsou MIPIM a Expo Real.

Call To Action Arrow Image

Newsletter-Anmeldung

Wählen Sie aus unserem Angebot Ihre Interessen aus!

Jetzt abonnieren
Jetzt abonnieren

Related Insights

Gesellschaftsrecht/ M&A & Kapitalmärkte

Double joy for our pro bono team in the Czech Republic

Available in Czech

9. September 2021

von Dr. Erwin Hanslik, MRICS und Mgr. Barbora Antalíková

Klicken Sie hier für Details
hand holding blue paper airplane
Tschechische Republik

Legal 500 once again ranks Taylor Wessing Czech Republic

Available in Czech

29. April 2021

von mehreren Autoren

Klicken Sie hier für Details
prague
Tschechische Republik

Taylor Wessing Czech Republic again among recommended firms by The Legal 500

21. April 2020

von mehreren Autoren

Klicken Sie hier für Details