Contact
Erwin Hanslik

Erwin Hanslik, MRICS

Associé

Read More
Contact
Erwin Hanslik

Erwin Hanslik, MRICS

Associé

Read More

8 février 2022

Erwin Hanslik is a member of the judging panel for the prestigious CEE Deal of the Year Awards

Erwin Hanslik, managing partner of Taylor Wessing Czech Republic, has been invited to join the elite panel of judges for the 2021 CEE Deal of the Year Awards — the most prestigious peer-selected awards for the legal industry in Central and Eastern Europe.


Erwin Hanslik je porotcem v prestižní soutěži CEE Deal of the Year

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika, byl na základě své reputace, odbornosti a svých znalostí v právním oboru pozván organizací CEE Legal Matters, aby se stal členem odborné poroty CEE Deal of the Year Awards, která rozhodne o udělení prestižních ocenění v oblasti právního oboru ve střední a východní Evropě.

Je mi velkou ctí být členem tak elitní poroty a zároveň si uvědomuji závazek s tím spojený. Jsem rád a děkuji CEE Legal Matters za organizaci a pořádání této soutěže. Významné transakce a další obchody jsou důležité pro rozvoj regionu a je skvělé je zviditelnit a ocenit práci, která za tím stojí. Ke své roli v porotě přistupuji zodpovědně a s respektem.”

Ocenění CEE Deal of the Year uděluje od roku 2017 CEE Legal Matters, významný zdroj zpráv a informací o právnících a právním oboru ve střední a východní Evropě. Finalisté CEE Deal of the Year budou uvedeni v březnovém vydání časopisu CEE Legal Matters 2022 a vítězové budou vyhlášeni na výročním banketu CEE Deal of the Year, který se uskuteční v Londýně 5. dubna 2022.

Erwin Hanslik je vedoucím partnerem mezinárodní advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika od roku 2000. Od roku 2007 je partnerem Taylor Wessing CEE. Jako vedoucí celého týmu Real Estate & Construction CEE vede právníky v rámci sítě v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a na Ukrajině. Erwin poskytuje poradenství tuzemským i mezinárodním klientům zejména v transakcích s nemovitostmi. Je také viceprezidentem Real Estate Commission of the Union Internationale des Avocats. Je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS). Pravidelně se účastní mezinárodních veletrhů pro segment nemovitostí, jako jsou MIPIM a Expo Real.

Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe

Related Insights

Fusions et acquisitions d’entreprises et marchés financiers internationaux

Double joy for our pro bono team in the Czech Republic

Available in Czech

9 septembre 2021

par Erwin Hanslik, MRICS et Barbora Antalíková

Cliquer ici pour en savoir plus
hand holding blue paper airplane
République tchèque

Legal 500 once again ranks Taylor Wessing Czech Republic

Available in Czech

29 avril 2021

par plusieurs auteurs

Cliquer ici pour en savoir plus
prague
République tchèque

Taylor Wessing Czech Republic again among recommended firms by The Legal 500

21 avril 2020

par plusieurs auteurs

Cliquer ici pour en savoir plus