Contacts

Karin Pomaizlová

Partner

Read More

Markéta Cibulková, Ph.D.

Senior Associate

Read More
Contacts

Karin Pomaizlová

Partner

Read More

Markéta Cibulková, Ph.D.

Senior Associate

Read More

24 March 2022

Taylor Wessing Czech Republic succeeded in the new edition of Chambers & Partners ranking

Karin Pomaizlová celebrates market recognition in the area of Intellectual Property, being reputed mainly for her expertise in trademark related matters.

“She represents clients in enforcement matters and filings, as well as in opposition proceedings. A client describes her as a ‘very capable and reliable lawyer’,” wrote Chambers & Partners.

Senior Associate Markéta Cibulková got newly ranked for her work and growing recognition in the field of labour law, especially transactional mandates, internal policies and dismissals. According to Chambers & Partners, “one commentator views her as ‘very precise and clever with a business approach’."


Taylor Wessing Česká republika posiluje ranking v Chambers & Partners

Advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika opět uspěla v prestižním žebříčku rankingové společnosti Chambers & Partners, která každý rok sestavuje přehled nejlépe hodnocených kanceláří po celém světě. V České republice Taylor Wessing uspěla v oblastech pracovního práva a práva duševního vlastnictví. Nově se do žebříčku dostala seniorní advokátka Markéta Cibulková a ocenění již po několikáté získala partnerka Karin Pomaizlová.

Markéta Cibulková se v žebříčku umístila díky rostoucímu uznání jí poskytovaných právních služeb v oblasti pracovního práva. Společnost Chambers & Partners přitom vyzdvihla zejména její preciznost při řešení případů a byznysový přístup.

Markéta Cibulková klientům radí v široké škále pracovněprávních otázek, ať už jde o pracovní smlouvy, benefity a prémiové plány, snižování počtu pracovních míst a propouštění či agenturní zaměstnávání. Tuzemským i mezinárodním firmám pomáhá také s ochranou osobních údajů, povinnostmi zaměstnavatele ve vztahu ke zdravotnímu a sociálnímu pojištění, kolektivním vyjednáváním a pracovněprávními spory.

Co se Karin Pomaizlové týče, ta se v přehledu umístila především díky vynikající práci v oblasti správy portfolia ochranných známek a souvisejícího vymáhání práv z duševního vlastnictví. Kromě toho se v Taylor Wessing zaměřuje na ochranu před nekalou soutěží, regulaci reklamy či GDPR. Její služby často vyhledávají také farmaceutické firmy, a to z důvodu speciálního know-how v oblasti regulace léčiv a zdravotnických prostředků, včetně compliance, klinických hodnocení a reklamy v této oblasti.

Každý takový ranking je pro nás obrovský úspěch. Podobných ocenění navíc přibývá, což ukazuje, že jménu Taylor Wessing se daří neustále posilovat u klientů jak doma, tak v zahraničí, ale také v povědomí celého trhu, neboť část rankingu je založena také na feedbacku ostatních hráčů v oboru,

říká Erwin Hanslik, vedoucí partner Taylor Wessing Česká republika.

Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe