Contact

Karin Pomaizlová

Partner

Read More
Contact

Karin Pomaizlová

Partner

Read More

16 March 2022

Karin Pomaizlová has been named a leading individual by WTR 1000

Karin Pomaizlová, Partner at Taylor Wessing Czech Republic, has succeeded in the latest edition of the World Trademark Review when she got ranked in the Gold category.

"Karin fiercely represents her clients’ interests, but remains fair and just in her dealings with opposing counsel," states World Trademark Review which did not fail to highlight Karin’s legal knowledge, years of experience and level of client service. In addition to the individual ranking, the entire team led by Karin Pomaizlová got also ranked.

In total Taylor Wessing is ranked in 10 other countries around the world, with 22 lawyers receiving individual awards. The full list is available here.


Karin Pomaizlová boduje v prestižním žebříčku World Trademark Review

Partnerka advokátní kanceláře Taylor Wessing Karin Pomaizlová již po několikáté uspěla v prestižním žebříčku World Trademark Review, který každoročně uděluje ocenění advokátům s prvotřídními znalostmi v oblasti ochranných známek. Karin Pomaizlová se umístila v nejvyšší, tzv. Gold kategorii.

„Karin tvrdě hájí zájmy svých klientů, ale při jednání s protistranou zůstává férová a spravedlivá,“ uvedla World Trademark Review, která neopomněla vyzdvihnout její právní znalosti, mnohaleté zkušenosti a úroveň klientského servisu. Kromě individuálního rankingu získal umístění také celý tým, který vede právě Karin Pomaizlová.

Na tomto ocenění si zejména vážím toho, že je založené mimo jiné na zpětné vazbě od klientů. Těší mě, že kvalitu naší práce stabilně vnímají na top úrovni, což ostatně dokazuje i to, že řada z nich s námi spolupracuje dlouhodobě a neustále se vrací. Jsem také ráda, že se nám v České republice podařilo vybudovat opravdu vemi schopný tým, který pověst Taylor Wessing jen posiluje

říká Karin Pomaizlová.

Advokátní kancelář Taylor Wessing se poradenství v oblasti duševního vlastnictví, ochranných známek a souvisejícího vymáhání práv věnuje dlouhodobě. Globálně patří k vedoucím hráčům v oboru a má za své vynikající výkony řadu ocenění. Co se žebříčku World Trademark Review týče, Taylor Wessing se umístila v 10 dalších zemích po celém světě, přičemž individuální ocenění získalo 22 právníků. Kompletní přehled najdete zde.
Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe

Related Insights

Brands & advertising

Karin Pomaizlová awarded in prestigious World Trademark Review

28 February 2023

by Karin Pomaizlová

Click here to find out more

WTR 1000: Partner Karin Pomaizlová named ‘TOP TM Professional’

Taylor Wessing Czech Republic is also ranked

21 February 2020

by Karin Pomaizlová and Erwin Hanslik, MRICS

Click here to find out more

Karin Pomaizlová again recognised as an IP STAR

28 May 2019

by Karin Pomaizlová and Erwin Hanslik, MRICS

Click here to find out more