Contact

Erwin Hanslik, MRICS

Associé

Read More
Contact

Erwin Hanslik, MRICS

Associé

Read More

13 janvier 2020

Romana Baloga Vybíralová is new HR Manager in Prague

As of January 2020, Human Resources for Taylor Wessing Prague are being managed by Romana Baloga Vybíralová (39), an experienced HR specialist. Previously, she was responsible for HR at a leading commercial and residential real estate developer. She has in-depth knowledge of all areas concerning staff members, including, amongst others, on/off boarding, all recruiting processes, recruiting events and handling all administrative HR.

Lidské zdroje v advokátní kanceláři Taylor Wessing bude řídit Romana Baloga Vybíralová

Personální politiku v advokátní kanceláři Taylor Wessing Česká republika od ledna řídí a formuje zkušená specialistka na lidské zdroje Romana Baloga Vybíralová (39). Přichází od jednoho z předních developerů v oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí. Zkušenosti s kompletní personální agendou společností a spolupráce s firmami při zavádění personálního systému jsou hlavním bonusem pro stávajícího zaměstnavatele.

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika k tomu uvádí: „Naší advokátní kanceláři se daří a v personální oblasti stále posiluje. Proto jsme se rozhodli rozšířit tým o profesionálku z oblasti lidských zdrojů. Paní Baloga Vybíralová má značné zkušenosti v oblasti informačních systémů pro podporu personalistiky a řízení lidských zdrojů (Human Resource Information System/HRIS), recruitment/onboarding, hodnocení a odměňování, daňovou optimalizaci v oblasti fyzických osob, zaměstnávání cizinců a zná specifika vysílání Čechů do zahraničí i analýz nákladů a ziskovosti projektů. A to je to, co nás zajímá a chceme dále rozvíjet i v naší kanceláři.“

Baloga Vybíralová má širokou praxi při zpracovávání projektů zaměřených na hodnocení a odměňování jak tuzemských, tak vyslaných zaměstnanců, jejich nastavení včetně tvorby doprovodné dokumentace, zpracování souvisejících daňových dopadů pro klienta a jeho zaměstnance, pořádání a zpracování průzkumů. Dva roky získávala také zkušenosti v plánování nákladů, jejich snižování a sledovala ziskovost projektů v automobilovém průmyslu. Ve své předchozí praxi dále koordinovala plnění daňových povinností velkého počtu zahraničních odborníků dočasně pracujících v České republice, především globálních klientů. Aktivně se účastnila na interních školeních a některých školeních pro klienty. Navíc byla více než 7 let součástí týmu Global Employer Services (GES) ve společnosti Deloitte Advisory a má značné zkušenosti i v oblasti mezinárodního zdanění fyzických osob, sociálního a zdravotního pojištění.

Baloga Vybíralová vystudovala Ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Liberci, kde získala titul Ing. V rámci své profese se plynně orientuje v angličtině a němčině.

Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe

Related Insights

Legal 500 GC Summit held in Czech Republic for first time, with Taylor Wessing Czech Republic as partner

6 mars 2024

par Karin Pomaizlová et Erwin Hanslik, MRICS

Cliquer ici pour en savoir plus
République tchèque

Taylor Wessing receives 9 awards at Law Firm of the Year 2023

11 décembre 2023

par Erwin Hanslik, MRICS

Cliquer ici pour en savoir plus
République tchèque

Taylor Wessing Czech Republic once again in prestigious Legal 500 rankings

25 avril 2023

par plusieurs auteurs

Cliquer ici pour en savoir plus