Change Makers

Czech language audio: We are the Change Makers! What will the law look like in future? We will be discussing all this and more in our regular Change Makers podcast.

Dive into the future of law with podcast host Alžběta Vejvodová and local experts. Take a close look at topics like ESG investments, real estate sales via NFTs, or how copyright law and Artificial Intelligence are related. Happy listening!

Listen in to our Change Makers podcasts as with a range of experts we discuss the latest topics influencing the future of law, and how to prepare for it.


Jsme Change Makers! Jak bude vypadat budoucnost práva? Nejen o tom se v sérii podcastů Change Makers pravidelně zabýváme. Ponořte se společně s Alžbětou Vejvodovou, která podcasty moderuje a s místními odborníky do budoucnosti práva.

Poznejte blíže témata jako jsou ESG investování, prodej nemovitosti přes NFT nebo vztah autorského práva a umělé inteligence. Přejeme příjemný poslech!

Poslechněte si, jak v podcastech Change Makers společně s řadou odborníků diskutujeme o nejnovějších tématech, která ovlivňují budoucnost práva, a o tom, jak být na budoucnost připraven.

Filter by:
Governing Laws
Sector
Sub-sector
Service
Sub-service
Hot Topics

Prague

Blockchain jako nová byznys technologie

Ve čtvrté epizodě podcastu Change Makers se společně s Alžbětou Vejvodovou zaměříme na oblast blockchainu a kryptoměn. Dozvíte se, jaký je mezi pojmy rozdíl a jak spolu souvisí. Rozhovor také pokrývá tématiku bezpečnosti, právních aspektů, byznysových možností i obecné směřování do budoucna. Tentokrát s Karolem Lacem z advokátní kanceláře Taylor Wessing.

6 March 2023

In-depth analysis

View episode View episode

Prague

Jak fenomén ESG změnil svět investování?

V třetí epizodě podcastu Change Makers se společně s Alžbětou Vejvodovou zaměříme na téma udržitelnosti a konkrétně ESG, měřící environmentální a sociální kritéria společně s řízením rizik. Tentokrát s Radkou Neničkovou, advokátkou a expertkou na ESG z advokátní kanceláře Taylor Wessing.

25 January 2023

In-depth analysis

View episode View episode

Prague

Duševní vlastnictví, umělá inteligence a autorství

V druhé episodě podcastu Change Makers se společně s Alžbětou Vejvodovou zaměříme na umělou inteligenci a co její tvorba znamená pro duševní vlastnictví a autorské právo. Dnes s expertkou na IP, advokátkou a partnerkou advokátní kanceláře Taylor Wessing.

25 December 2022

In-depth analysis

View episode View episode

Prague

Prodej nemovitostí přes NFT

V první episodě podcastu Change Makers se společně s Alžbětou Vejvodovou zaměříme na téma NFT z pohledu práva. Jak se dá NFT využít například při prodeji nemovitosti? To a mnohem více s Martinem Šerákem, LL.M. z advokátní kanceláře Taylor Wessing.

11 December 2022

In-depth analysis

View episode View episode