Contact
Erwin Hanslik

Erwin Hanslik, MRICS

Partner

Read More
Contact
Erwin Hanslik

Erwin Hanslik, MRICS

Partner

Read More

11 January 2022

Tereza Svobodová appointed BD Manager in the Czech Republic

Our Business Development and Marketing department in the Czech Republic is expanding! Tereza Svobodová, who has been appointed BD Manager, joins the team. In her new role, she will focus primarily on developing relationships with the firm's current and future clients. Tereza will also propose new ways of working with clients.


Tým Business developmentu a marketingu v České republice posiluje Tereza Svobodová

Tým v České republice se rozšířil. Business development a marketing posílila Tereza Svobodová, která bude zastávat pozici BD manažerky. V nové roli se zaměří především na rozvoj vztahů se současnými i budoucími klienty advokátní kanceláře a nabídky nových forem spolupráce.

Tereza Svobodová nastoupila do advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika počátkem ledna. V pozici Business Development Manager bude odpovědná především za rozvoj a koordinaci nových obchodních příležitostí a za zpracování a uplatňování projektů v oblastech business developmentu, marketingu, sponzoringu a korporátní identity v rámci celé České republiky. Součástí pracovní náplně bude i koordinace aktivit s týmem CEE ve Vídni.

Péče o stávající i nové klienty patří mezi naše priority. Vzhledem k tomu, že jako firma stále rosteme, rozšiřují se i naše týmy. Tereza přináší bohaté zkušenosti a já se těším, že nám pomůže držet stále správný směr v oblasti rozvoje obchodních příležitostí, marketingu a sponzoringu”,

uvedl Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika.

Tereza Svobodová přichází z advokátní kanceláře Wolf Theiss, kde se specializovala na obchodní rozvoj společnosti v rámci CEE regionu, sociální sítě a brand awareness značky. Tereza má také velmi bohaté zkušenosti z oblasti strategického plánování. V minulosti působila v tiskovém oddělení Ministerstva spravedlnosti České republiky nebo v neziskové organizaci Evropské hodnoty. Vystudovala Fakultu sociálních věd a Pedagogickou fakultu na Univerzitě Karlově. Ve volném čase se věnuje horské turistice, běhu, józe a vaření.

Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe

Related Insights

Up Arrow
Czech Republic

Taylor Wessing Czech Republic once again in prestigious Legal 500 rankings

25 April 2023

by multiple authors

Click here to find out more
Explaining strategy
CEE Turkish Desk

Taylor Wessing Czech Republic attorney initiator of successful Turkish Desk project

19 April 2023

by multiple authors

Click here to find out more
Column Close Up
Careers

Gold Merit Award for Erwin Hanslik

22 September 2022

by Erwin Hanslik, MRICS

Click here to find out more