Contacts
Walasek-Przemysław

Przemysław Walasek, LL.M.

Partner

Read More
Stobiecka Ewelina

Ewelina Stobiecka

Partner

Read More
Contacts
Walasek-Przemysław

Przemysław Walasek, LL.M.

Partner

Read More
Stobiecka Ewelina

Ewelina Stobiecka

Partner

Read More

29 May 2019

New partner at Taylor Wessing Warsaw

Przemysław Walasek, Partner in IP/IT at Taylor Wessing in Warsaw, became a partner in the firm's Warsaw office.


Przemysław Walasek został wspólnikiem w kancelarii Taylor Wessing w Warszawie

Przemysław Walasek, partner w Taylor Wessing w Warszawie, odpowiedzialny za praktykę IP/IT został wspólnikiem warszawskiego biura kancelarii.

Przemysław Walasek jest związany z Taylor Wessing od 2012 roku. Wraz ze swoim zespołem doradza największym graczom z sektora nowych technologii, wspierając ich w zakresie ochrony praw własności przemysłowej, prawa autorskiego, ochrony konsumentów oraz ochrony danych osobowych, jak również w negocjowaniu, zawieraniu i egzekwowaniu kontraktów handlowych.

Posiada wieloletnie doświadczanie w doradztwie dla klientów z branży e-commerce, w tym producentów i dystrybutorów gier komputerowych, sklepów internetowych oraz operatorów platfrom społecznościowych. 

Pomoga klientom w kształtowaniu strategii ochrony praw własności intelektualnej oraz egzekwowaniu naruszeń przysługujących im praw, w tym także dokonywanych w internecie - zarówno w Polsce, jak i w innych krajach w Europie i na świecie, często współpracującw tym zakresie z prawnikami z innych biur kancelarii TaylorWessing.

"Przemysław Walasek jest partnerem odpowiedzialnym za jedną z najważniejszych praktyk w kancelarii Taylor Wessing zarówno w Polsce jak i na świecie. Mam przyjemność współpracować z nim już od wielu lat. Wspólnie, konsekwentnie budujemy markę Taylor Wessing, rozwijając nasze polskie biuro, dlatego jest mi niezmiernie miło powitać go w gronie wspólników" - komentuje Dr Ewelina Stobiecka, partner zarządzająca w kancelarii TaylorWessing w Warszawie.

Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe