Contacts

Przemysław Walasek, LL.M.

Partner

Read More

Ewelina Stobiecka, Ph.D.

Partner

Read More
Contacts

Przemysław Walasek, LL.M.

Partner

Read More

Ewelina Stobiecka, Ph.D.

Partner

Read More

29 May 2019

New partner at Taylor Wessing Warsaw

Przemysław Walasek, Partner in IP/IT at Taylor Wessing in Warsaw, became a partner in the firm's Warsaw office.


Przemysław Walasek został wspólnikiem w kancelarii Taylor Wessing w Warszawie

Przemysław Walasek, partner w Taylor Wessing w Warszawie, odpowiedzialny za praktykę IP/IT został wspólnikiem warszawskiego biura kancelarii.

Przemysław Walasek jest związany z Taylor Wessing od 2012 roku. Wraz ze swoim zespołem doradza największym graczom z sektora nowych technologii, wspierając ich w zakresie ochrony praw własności przemysłowej, prawa autorskiego, ochrony konsumentów oraz ochrony danych osobowych, jak również w negocjowaniu, zawieraniu i egzekwowaniu kontraktów handlowych.

Posiada wieloletnie doświadczanie w doradztwie dla klientów z branży e-commerce, w tym producentów i dystrybutorów gier komputerowych, sklepów internetowych oraz operatorów platfrom społecznościowych. 

Pomoga klientom w kształtowaniu strategii ochrony praw własności intelektualnej oraz egzekwowaniu naruszeń przysługujących im praw, w tym także dokonywanych w internecie - zarówno w Polsce, jak i w innych krajach w Europie i na świecie, często współpracującw tym zakresie z prawnikami z innych biur kancelarii TaylorWessing.

"Przemysław Walasek jest partnerem odpowiedzialnym za jedną z najważniejszych praktyk w kancelarii Taylor Wessing zarówno w Polsce jak i na świecie. Mam przyjemność współpracować z nim już od wielu lat. Wspólnie, konsekwentnie budujemy markę Taylor Wessing, rozwijając nasze polskie biuro, dlatego jest mi niezmiernie miło powitać go w gronie wspólników" - komentuje Dr Ewelina Stobiecka, partner zarządzająca w kancelarii TaylorWessing w Warszawie.

Call To Action Arrow Image

Latest insights in your inbox

Subscribe to newsletters on topics relevant to you.

Subscribe
Subscribe